Reklama

Reklama

Zagwozdka z indyjskimi słoniami. Imiona są do zmiany

Opublikowano: 25 listopada 2017 10:49
Autor:

Zagwozdka z indyjskimi słoniami. Imiona są do zmiany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości SHWE MYARR i MONG TINE. Kto we, jak właściwie wymówić imiona dwóch płockich słoni? Nawet w ogrodzie zoologicznym stwierdzili, że może przydałyby się trochę łatwiejsze.

Reklama

SHWE MYARR i MONG TINE. Kto we, jak właściwie wymówić imiona dwóch płockich słoni? Nawet w ogrodzie zoologicznym stwierdzili, że może przydałyby się trochę łatwiejsze. 

- W zeszłym roku z ogrodów zoologicznych w Holandii do zoo w Płocku przyjechały dwa młode, pięcioletnie słonie o imionach SHWE MYARR i MONG TINE. Owe „kruszynki” mają się dobrze i rosną „jak na drożdżach”. Codziennie starają się zachwycać publiczność swoimi wymyślnymi zabawami - mówią pracownicy płockiego zoo. A skoro zbliża się okres świąteczny, to czas na sprezentowanie im trochę łatwiejszych imion. W tym celu zapraszają  do udziału w konkursie dzieci z grup przedszkolnych oraz klas szkół podstawowych. Zwycięzcy i zarazem autorzy wybranych imion decyzją jury otrzymają nagrodę rzeczową ufundowaną przez firmę PERN S.A., która jest oficjalnym opiekunem słoni indyjskich. Wśród nagród jest także roczne zaproszenie do zoo dla dwóch osób oraz zestaw upominków. Dodatkowo: dzieci z grupy przedszkolnej/klasy, do której uczęszcza zwycięzca, otrzymają zaproszenie na zajęcia edukacyjne w zoo oraz upominki ufundowane przez firmę PERN. 

W jaki sposób wziąć udział w zabawie? Krok po kroku:

1. Należy wymyślić imię dla słonia.
2. Na adres mailowy [email protected] przesłać zgłoszenie zawierające:

- jedną propozycję imienia,
- imię i nazwisko dziecka, które było pomysłodawcą,
- numer kontaktowy rodzica/opiekuna prawnego dziecka,
- nazwę przedszkola/szkoły oraz grupy/klasy, do której dziecko uczęszcza.

Lepiej sprawdzić, czy zostały wpisane wszystkie dane. Niekompletne zgłoszenia będą dyskwalifikowane. 

Propozycje można zgłaszać do 3 grudnia 2017 r. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.