Reklama

Zaatakowali nożem dwóch uczniów w szkole

Opublikowano:
Autor:

Zaatakowali nożem dwóch uczniów w szkole - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwóch uzbrojonych w noże mężczyzn zaatakowało 18-latków na terenie Zespołu Szkół Usług i Przedsiębiorczości i dotkliwie ich pobiło. Uczniowie trafili do szpitala.

Dwóch uzbrojonych w noże mężczyzn zaatakowało 18-latków na terenie Zespołu Szkół Usług i Przedsiębiorczości i dotkliwie ich pobiło. Uczniowie trafili do szpitala.

O całym zajściu pprze ZSUiP przy Padlewskiego powiadomił nas czytelnik. Te informacje potwierdza rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. -  W zajściu brało udział czterech mężczyzn, przy czym dwóch z nich to 18-letni uczniowie tej szkoły, a dwóch to obcy mężczyźni, którzy weszli na teren placówki - potwierdza rzecznik policji. - W szkole jest policja, trwa ustalanie  okoliczności tego zdarzenia.

Informacje o napadzie potwierdza również dyrektor szkoły Henryk Cichecki. - Dwóch naszych uczniów zostało pobitych, zostali karetką odwiezieni do szpitala - potwierdza dyrektor ZSUiP. - Ze względu na dobro śledztwa nie mogę jednak mówić o szczegółach tej sprawy.

Wiadomo, że dwóch obcych mężczyzn przeskoczyło wysokie ogrodzenie szkoły i wdarło się na teren placówki, na boisko, gdzie mieli dotkliwie pobić dwóch 18-latków, a jednego z nich również skaleczyć nożem. Na szczęście niegroźnie. - Życiu uczniów nie zagraża niebezpieczeństwo - uspokaja dyrektor szkoły.

Z naszych informacji wynika, że bójkę przed szkołą zauważył jeden z nauczycieli.

Fot. Portal Płock

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE