Reklama

Za miesiąc Piknik Małachowiaków. Obowiązują zapisy

Opublikowano:
Autor:

Za miesiąc Piknik Małachowiaków. Obowiązują zapisy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Absolwenci najstarszej szkoły w Polsce ponownie spotkają się na corocznym Pikniku Małachowiaków, aby pogawędzić o szkolnych latach.

Absolwenci najstarszej szkoły w Polsce ponownie spotkają się na corocznym Pikniku Małachowiaków, aby pogawędzić o szkolnych latach.

Trwają przygotowania do XV Pikniku Małachowiaków na placu piknikowym przy ośrodku AMORE przy ul. Traktowej 12. Chętni, którzy chcieliby spotkać 10 czerwca znajomych z dawnej klasy, powinni wcześniej pamiętać o zapisach. Zaproszenie dotyczy również osób, którzy wcześniej nie uczęszczały do Małachowianki, lecz cenią tę szkołę z różnych powodów. To również doskonała okazja do tańca przy muzyce. Początek Pikniku zaplanowano na godz. 19.00. 

Do rozdysponowania jest 300 wejściówek  Poza zabawą i licznymi opowieściami ze szkolnych lat, zadbano także o catering w cenie biletu (55 zł od osoby). W menu umieszczono grillowaną karkówkę lub kaszankę z cebulką, kiełbasę z grilla, dwie sałatki warzywne, grillowane warzywa, do picia kawa, herbata bądź piwo. Pozostałe potrawy i napoje (m. in. kiełbasa, karkówka, kaszanka, żurek staropolski, śledź w oleju z cebulką, dodatkowe piwo) będą do nabycia na miejscu

Zapisy odbywają się mailowo ([email protected]). Można także zjawić się w tej sprawie osobiście w szkolnym sekretariacie począwszy od 10 maja aż do 6 czerwca, dokonując przy okazji wpłaty za wejściówkę, bądź zadzwonić (tel. 24 366 66 00) w godz. 8.00-15.00.

Informacji na temat Pikniku Małachowiaków warto również szukać na stronach internetowych: www.malachowianka.pl bądź www.plocman.pl/piknik2017 (na tej drugiej umieszczono numer konta Towarzystwa Małachowiaków potrzebny do wpłat). Osoby, które zamierzają odebrać bilet bezpośrednio przed Piknikiem, niech koniecznie zabiorą z domu dowód dokonanej wpłaty

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE