Reklama

Z minionej doby. Wypadek, kradzież na stacji paliw, uszkodzona wiata...

Opublikowano:
Autor:

Z minionej doby. Wypadek, kradzież na stacji paliw, uszkodzona wiata... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Informowaliśmy wczoraj o wypadku na skrzyżowaniu ul. Chopina i Mickiewicza. Ustalono, że 67-letni kierujący oplem na skrzyżowaniu ulic nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem. 33-latek doznał obrażeń ciała, został zabrany do szpitala.

Informowaliśmy wczoraj o wypadku na skrzyżowaniu ul. Chopina i Mickiewicza. Ustalono, że 67-letni kierujący oplem na skrzyżowaniu ulic nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem. 33-latek doznał obrażeń ciała, został zabrany do szpitala.

W policyjnym raporcie z minionej doby mamy jeden wypadek i osiem kolizji drogowych, w tym do pięciu doszło na terenie Płocka, do pozostałych w powiecie.

Na ul. Wyszogrodzkiej zatrzymano kierującego pod wpływem środków odurzających, z kolei na ul. Harcerskiej uszkodzono wiatę przystankową. Ze stacji paliw na ul. Zglenickiego skradziono laptopa.

We wtorek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14.00- 22.00 na trasie Płock - DK62 - Płock.

[ZT]24206[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE