Reklama

Z błyskawicą jak u Davida Bowie. Ruszyli z nową kampanią

Opublikowano:
Autor:

Z błyskawicą jak u Davida Bowie. Ruszyli z nową kampanią - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wymyślili plakat z kobietą ze znakiem na czole w kształcie błyskawicy. Całość przypomina poster z muzycznym kameleonem, piosenkarzem Davidem Bowie promującym płytę „Alladin Sane” i ma związek z najnowszym, tuż po żółtych kopertach, pomysłem Płockiego Wolontariatu.

Wymyślili plakat z kobietą ze znakiem na czole w kształcie błyskawicy. Całość przypomina poster z muzycznym kameleonem, piosenkarzem Davidem Bowie promującym płytę „Alladin Sane” i ma związek z najnowszym, tuż po żółtych kopertach, pomysłem Płockiego Wolontariatu.

„Słuszny wiek”, tak Płocki Wolontariat nazwał swoją najnowszą akcję, którą propagują plakaty autorstwa Piotra Hejke, z kolei autorem projektu jest Robert Parzychowski.

Pozostanie aktywnym, to priorytet. Wiek, o ile jest się ciekawym świata, ma tu drugorzędne znaczenie. - Działanie ma na celu umożliwienie osobom starszym doświadczania rzeczy nowych, wcześniej im nieznanych – tłumaczy szefowa Płockiego Wolontariatu, Beata Olszewska. - Daje możliwość wzięcia udziału w zajęciach, które zazwyczaj cieszą się zainteresowaniem innych, młodszych ludzi. Byłaby to również okazja do zawierania znajomości z innymi uczestnikami projektu

Kampania społeczna w założeniu powinna zwrócić uwagę na osoby starsze i zachęcić samych seniorów do działania. Chociaż wielokrotnie można było się przekonać, że są tacy, którzy wręcz tryskają energią, deklamują, tańczą i śpiewają. Aby jednak jak najwięcej starszych płocczan nie siedziało w domach, na zachętę (zwłaszcza dla pań) Centrum Aktywnego Seniora przy Otolińskiej 6 zaprasza 20 kwietnia na warsztaty dla seniorów, które poprowadzi właścicielka salonu kosmetycznego, Mariola Lewandowska. Zapisy pod numerem telefonu: 24 364 76 22. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa cztery godziny. 

Fot. Plakat promujący akcję / UMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE