Reklama

Wysokie noty płocczanek w Pucharze Świata

Opublikowano:
Autor:

Wysokie noty płocczanek w Pucharze Świata  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płockie zawodniczki osiągnęły duży sukces w Pucharze Świata we Freestyle Slalom na rolkach. Nie jest to pierwsze osiągniecie płockich zawodniczek, są bowiem wielokrotnymi finalistkami i medalistki zawodów Pucharu Świata w jeździe na rolkach w konkurencji Speed Slalom i Freestyle Slalom.

Płockie zawodniczki osiągnęły duży sukces w Pucharze Świata we Freestyle Slalom na rolkach. Nie jest to pierwsze osiągnięcie młodych zawodniczek, są bowiem wielokrotnymi finalistkami i medalistki zawodów Pucharu Świata w jeździe na rolkach w konkurencji Speed Slalom i Freestyle Slalom. 

Podczas ostatniego weekendu (19-20 maja) odbyły się zawody Pucharu Świata we Freestyle Slalom na rolkach w czeskim Ołomuńcu. Wzięły w nich udział zawodniczki płockiego klubu DELTA oraz jeżdżące w zespole Czapla Team / I Love Rolki : Karolina Jagielska, 13-letnia uczennica  Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej, 13-letnia Zosia Adamska oraz 9-letnia Pola Adamska - uczennice Profesora. 

Karolina Jagielska zajęła 3 miejsce w kategorii Freestyle Classic. Zosia Adamska uplasowała się na 3 miejscu w kategorii Freestyle Battle, natomiast Pola Adamska zajęła 9 miejsce w kategorii Freestyle Battle.

Jak podkreśla Robert Jagielski, nie jest to pierwszy sukces płockich zawodniczek, są już wielokrotnymi finalistkami i medalistki zawodów Pucharu Świata w jeździe na rolkach w konkurencji Speed Slalom i Freestyle Slalom. Według najnowszego Rankingu Pucharu Świata WSSA plasują się w jego czołówce, zajmując odpowiednio 38, 44 i 58 miejsce. Dzięki tak wysokim wynikom są poważnymi kandydatkami do Kadry Narodowej i udziału w najbliższych Mistrzostwach Świata, które odbędą się za dwa miesiące w Holandii. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE