Reklama

Wyrwa na trasie do Orlenu.Nie zapadnie się?

Opublikowano:
Autor:

Wyrwa na trasie do Orlenu.Nie zapadnie się? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Już wiele miesięcy temu zgłaszaliśmy w Miejskim Zarządzie Dróg, że trzeba naprawić nawierzchnię jezdni na skrzyżowaniu Miodowej i Łukasiewicza. Bez skutku! A to miejsce wyglada jakby się miało zaraz zapaść! - poskarżył się czytelnik.

- Już wiele miesięcy temu zgłaszaliśmy w Miejskim Zarządzie Dróg, że trzeba naprawić nawierzchnię jezdni na skrzyżowaniu Miodowej i Łukasiewicza. Bez skutku! A to miejsce wyglada jakby się miało zaraz zapaść! - poskarżył się czytelnik.

Chodzi o bardzo uczęszczane, bo leżące na trasie do Orlenu, skrzyżowanie Miodowej z Łukasiewicza. Ten odcinek drogi lata świetności ma już dawno za sobą - wszędzie koleiny, wyrwy -  już załatane i te nowe. O naprawę nawierzchni w tym miejscu upomnieli się nasi czytelnicy. - Zgłaszaliśmy to do MZD już kilka miesięcy temu. Nikt nie zareagował - opowiada czytelnik - a teraz to miejsce wygląda jakby się zaczęło zapadać!

Płocczanin wskazuje, że dobrze byłoby wykonać naprawę teraz, póki nie ma śniegu. -  Bo dobowe zmiany temperatur dokonają dzieła dalszego zniszczenia tej nawierzchni - wróży czytelnik.

Po naszej interwencji uzyskaliśmy zapewnienie, że naprawa ubytków na skrzyżowaniu zostanie wykonana zgodnie z harmonogramem. - Powinno to nastąpić w ciągu najbliższych dni - zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza. Dodaje, że drogowcy byli już na miejscu, obejrzeli skrzyżowanie i potwierdzili, że dwa z kilku ubytków w jezdni kwalifikują się do naprawy - spękania przy przejściu dla pieszych i spora nierówność na środku skrzyżowania. Jak twierdzą drogowcy, w ostatnim czasie nikt nie interweniował w MZD w tej sprawie - ani mailowo, ani telefonicznie.

- Nie ma zagrożenia, by jezdnia mogła się zapaść w tym miejscu - uspokajają drogowcy.

Skrzyżowanie Miodowej z Łukasiewicza. Codziennie przejeżdża tędy mnóstwo samochodów osobowych i ciężarowych, fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE