Reklama

Wypadki. Trzy osoby w szpitalu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wypadki. Trzy osoby w szpitalu [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W weekend na terenie Płocka i powiatu płockiego doszło do trzech wypadków i 11 kolizji. Trzy osoby trafiły do szpitala.

W weekend na terenie Płocka i powiatu płockiego doszło do trzech wypadków i 11 kolizji. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Od piątku do niedzieli doszło do trzech poważnych zdarzeń drogowych, na szczęście nie były to wypadki śmiertelne. Jak dowiedzieliśmy się od Krzysztofa Piaska, rzecznika płockiej policji, w piątek 28 marca w miejscowości Stare Draganie w gminie Stara Biała kierujący fiatem uno nagle zjechał z drogi na pobocze i uderzył w przydrożny betonowy przepust. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do podobnego zdarzenia doszło w sobotę, tym razem w miejscowości Lipiańskie w gminie Gąbin. Kierująca toyotą nagle zjechała z pasa ruchu i uderzyła w drzewo. Kobieta została odwieziona do szpitala. Tłumaczyła, że straciła panowanie nad samochodem z powodu nagłego skurczu nogi.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafił też pieszy, który w niedzielę w Rostkowicach (gm. Wyszogród) został potrącony przez nadjeżdżający samochód. - Według relacji świadków zdarzenia, pieszy wtargnął na jezdnię - informuje rzecznik policji.

Wiadomo, że mężczyzna był pijany. Na szczęście obrażenia nie okazały się groźne - poszkodowany ze złamaną nogą został odwieziony do szpitala.

Poza wypadkami na drogach miasta i powiatu doszło również do kilku stłuczek - 8 kolizji odnotowali policjanci w Płocku, a trzy - w powiecie.

Nie brakowało też nietrzeźwych kierujących - tylko dziś w nocy zatrzymano dwóch kierowców na podwójnym gazie - jednego przy ul. Bielskiej w Płocku, drugiego w Cekanowie. Piękna wiosenna pogoda sprzyjała piciu pod chmurką - przez cały weekend do izby wytrzeźwień trafiło 37 osób.

Do dwóch kolizji doszło w sobotę na rondzie Wojska Polskiego, fot. Justyna Gabrychowicz


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE