Reklama

Wypadki na polu, dwie osoby w szpitalu

Opublikowano:
Autor:

Wypadki na polu, dwie osoby w szpitalu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak co roku tej porze rolnicy mają pełne ręce roboty. Niestety, wypadków przy pracy na roli nie brakuje - tylko wczoraj do szpitala odwieziono dwóch rolników, którzy doznali obrażeń podczas wykonywania prac na polu. Obaj byli trzeźwi.

Jak co roku tej porze rolnicy mają pełne ręce roboty. Niestety, wypadków przy pracy na roli nie brakuje - tylko wczoraj do szpitala odwieziono dwóch rolników, którzy doznali obrażeń podczas wykonywania prac na polu. Obaj byli trzeźwi.

Do dwóch wypadków doszło w dwóch podpłockich gminach. Jak relacjonuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, pierwsze zdarzenie miało miejsce ok. 12.30 w miejscowości Wiciejewo w gm. Bodzanów. Z ustaleń policjantów wynika, że 49-latek, który wykonywał prace związane z prasowaniem słomy, nagle przerwał pracę, zawrócił do gospodarstwa. Zdążył tylko oświadczyć obecnym, że skaleczył się w rękę, po czym zemdlał. Natychmiast wezwano karetkę, pogotowie zabrało mężczyznę do szpitala. Lekarze stwierdzili uraz kciuka lewej dłoni.

Do drugiego wypadku doszło ok. 17.00 w Daniszewie w gm. Bulkowo. 30-letni mieszkaniec gminy Bulkowo kosił zboże. W pewnym momencie schodząc z kombajnu, poślizgnął się i złamał prawe podudzie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Płońsku.

Jak informuje oficer prasowy, obaj poszkodowani mężczyźni byli trzeźwi.

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE