Reklama

Wypadek szkolnego busa. 7 osób w szpitalu

Opublikowano:
Autor:

Wypadek szkolnego busa. 7 osób w szpitalu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bus wiozący gimnazjalistów na wycieczkę do Płocka w miejscowości Krzykosy zderzył się z samochodem osobowym i wpadł do rowu. Sześcioro uczniów i kierująca busem zostali odwiezieni do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Bus wiozący gimnazjalistów na wycieczkę do Płocka w miejscowości Krzykosy zderzył się z samochodem osobowym i wpadł do rowu. Sześcioro uczniów i kierująca busem zostali odwiezieni do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Krzykosy w gminie Bulkowo koło Płocka ok. 8.40. Jak relacjonuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca busem 35-letnia mieszkanka gminy Bulkowo chciała ominąć z prawej strony najpierw cofającego się, a potem skręcającego w prawo na drogę gruntową kierowcę mitsubishi, ale nie wyhamowała na śliskiej nawierzchni i uderzyła w niego bokiem busa.
Następnie bus wpadł do przydrożnego rowu i zatrzymał się na betonowym przepuście. - Kierująca busem oraz sześcioro dzieci zostali przewiezieni do szpitala - mówi Krzysztof Piasek. - Wstępne ustalenia wskazują, że ich obrażenia nie były groźne, na pewno nie zagrażały ich życiu.

Pozostałym ośmiorgu uczniom i opiekującej się nimi nauczycielce na szczęście nic się nie stało. Obrażeń nie doznał również kierowca mitsubishi. okazało się natomiast, że mężczyzna miał  0,7 promila w wydychanym powietrzu.

Na miejscu zdarzenia cały czas pracują policjanci, w związku z powyższym droga powiatowa z Bulkowa do Blichowa, w miejscowości Krzykosy jest częściowo zablokowana, ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 13.30.

Fot. KMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE