Reklama

Wykryto koronawirusa u jednego z pracowników biurowych koncernu

Opublikowano:
Autor:

Wykryto koronawirusa u jednego z pracowników biurowych koncernu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości PKN ORLEN zdecydował się przeprowadzić testy u wszystkich pracowników jednego z budynków biurowych. Powodem jest wykrycie koronawirusa SARS-CoV-2 u jednego z nich.

PKN ORLEN zdecydował się przeprowadzić testy u wszystkich pracowników jednego z budynków biurowych. Powodem jest wykrycie koronawirusa SARS-CoV-2 u jednego z nich. 

Około południa otrzymaliśmy pierwszą informację o zamieszaniu w jednym z budynków biurowych na terenie PKN ORLEN. Z czasem napływało do nas coraz więcej informacji, które potwierdziły, że pracownicy jednego z nich przechodzą testy na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Przed budynkami stanęło mobilne laboratorium ALAB Laboratoria, a kolejka ciągnęła się przynajmniej przez kilkadziesiąt metrów. 

- PKN ORLEN przeprowadził testy na obecność koronawirusa wśród pracowników jednego z budynków biurowych w Płocku. Ma to związek z pozytywnym wynikiem testu u jednego z pracowników administracyjnych spółki z Grupy Kapitałowej ORLEN. Osoba ta nie przebywa na terenie firmy od 12 maja br. - potwierdziło biuro prasowe koncernu. 

Niezwłocznie zostały wdrożone czynności zgodnie z wypracowanymi wcześniej procedurami bezpieczeństwa. Jak podkreśla biuro prasowe, sytuacja nie ma wpływu na działalność zakładu i ciągłość produkcji. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE