Reklama

Wybrano nowego szefa wydziału inwestycji

Opublikowano:
Autor:

Wybrano nowego szefa wydziału inwestycji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz ogłosił, kto najlepiej wypadł w trakcie naboru na stanowisko dyrektora Wydziału Inwestycji i Remontów w urzędzie i tym samym zastąpi Cezarego Guzanka.

Ratusz ogłosił, kto najlepiej wypadł w trakcie naboru na stanowisko dyrektora Wydziału Inwestycji i Remontów w urzędzie i tym samym zastąpi Cezarego Guzanka.

W połowie grudnia pojawiła się informacja, że Cezary Guzanek będzie musiał pożegnać się ze stanowiskiem szefa Wydziału Inwestycji i Remontów w Ratuszu. Sam Guzanek nie krył, że powodem wręczenia mu wymówienia był konflikt personalny z wiceprezydentem Jackiem Terebusem.

W ogłoszonym konkursie wyłoniono już nowego dyrektora, którym został 37-letni Andrzej Niedbała. Łącznie zgłosiło się siedmiu siedmiu kandydatów, z czego czterech spełniło wymogi formalne. - Kandydaci oceniani byli według następujących kryteriów: kwalifikacje; doświadczenie zawodowe; przydatność do pracy na stanowisku Dyrektora Wydziału Inwestycji i Remontów; sposób prezentacji. Pan Andrzej Niedbała zaprezentował się bardzo dobrze i przedstawił koncepcję funkcjonowania Wydziału Inwestycji i Remontów w pełni odpowiadającą oczekiwaniom Pracodawcy – czytamy w uzasadnieniu przedstawionym przez Ratusz.

Nowy dyrektor wcześniej pracował jako koordynator do spraw inwestycji w Wodociągach Płockich.

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE