Reklama

Wybierasz się na juwenalia? Mamy ważną informację

Opublikowano:
Autor:

Wybierasz się na juwenalia? Mamy ważną informację - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Juwenalia potrwają od 21 do 27 maja i jak zapewniają organizatorzy będzie to 7 dni mega zabawy, koncertów i wydarzeń w niesamowitej atmosferze, z niepowtarzalnymi ludźmi. Dla studentów mamy dodatkową, dobrą wiadomość.

Juwenalia potrwają od 21 do 27 maja i jak zapewniają organizatorzy będzie to 7 dni mega zabawy, koncertów i wydarzeń w niesamowitej atmosferze, z niepowtarzalnymi ludźmi. Dla studentów mamy dodatkową, dobrą wiadomość.

- W celu wsparcia obchodów Juwenaliów Płockich 2018 ustalam uprawnienie do bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej, w ramach usługi publicznego transportu zbiorowego realizowanej przez Gminę – Miasto Płock w strefie „A”, w dniach od 24 maja 2018 r. do 25 maja 2018 r. oraz na liniach nocnych z 25 maja 2018 r. na 26 maja 2018 r. dla studentów posiadających ważną legitymację studencką - czytamy w zarządzeniu prezydenta Płocka z dnia 14 maja 2018 roku.

To ułatwi studentom poruszanie się po mieście i dotarcie na czas na przygotowane atrakcje, wśród nich m.in. koncerty Quebonafide, Defis, Enej oraz Poparzeni Kawą Trzy, które odbędą się w czwartkowy wieczór na placu przy politechnice, przy ul. Łukasiewicza. 

Szczegóły imprezy znajdziemy na stronie: Juwenalia Płockie 2018 !

[ZT]18886[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE