Reklama

Wspólnie obalą kilka mitów. Kto dołączy?

Opublikowano:
Autor:

Wspólnie obalą kilka mitów. Kto dołączy? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pamiętacie fragmenty programu Szymona Majewskiego „Rozmowy w tłoku”, kiedy trwała dyskusja aktorów ucharakteryzowanych za najbardziej rozpoznawalnych polityków? To m.in. ona odpowiadała za końcowy efekt. Po rozmowie o zawodzie charakteryzatora zostanie wyświetlona produkcja, która jest hołdem dla ludzi tworzących filmowe zaplecze, ale nie są tak rozpoznawani, jak ci, których wspomagają swoim głosem.

Pamiętacie fragmenty programu Szymona Majewskiego „Rozmowy w tłoku”, kiedy trwała dyskusja aktorów ucharakteryzowanych za najbardziej rozpoznawalnych polityków? To m.in. ona odpowiadała za końcowy efekt. Po rozmowie o zawodzie charakteryzatora zostanie wyświetlona produkcja, która jest hołdem dla ludzi tworzących filmowe zaplecze, ale nie są tak rozpoznawani, jak ci, których wspomagają swoim głosem. 

Wakacyjne spotkanie „Porozmawiajmy o Modzie” będzie nietypowe. Każdy, kto będzie chętny na rozmowę o trendach, na spotkanie z gościem specjalnym i na seans filmowy, powinien zjawić się w najbliższy piątek nie w Wieży Ciśnień, tylko w Kinie za Rogiem przy Tumskiej 9a. W charakterze gościa pojawi się Małgorzata Jędrzejewska, charakteryzatorka i perukarka. W swoim zawodzie pracuje od 1999 roku. Zanim zaczęła wspomagać sceniczne zaplecze płockiego teatru, współpracowała do 2007 roku z wybitnymi reżyserami, scenografami i choreografami w warszawskim Teatrze Wielkim Operze Narodowej. Pracowała także przy programach telewizyjnych.

Oprócz wywiadu zapanowano także projekcję filmu „O krok od sławy”, w którym Morgan Neville, zdobywca wielu nagród za reżyserię, przytacza historie chórzystek i chórzystów wspierających swoimi głosami kariery wielu gwiazd muzyki popularnej. Twarze tych największych muzycznych ikon dobrze znamy. O tych pozostających w  ich cieniu rzadko kiedy się wspomina.

Spotkanie przy kawie i herbacie poprowadzi blogerka i płocka stylistka, Sandra Panuś, która przedstawia siebie jako pasjonatkę życia i mody. Uwaga, panowie też są mile widziani! Całość przybierze formę dyskusji i jest idealną okazją do poruzenia tematu mody letniej. - Wspólnie obalimy kilka modowych mitów – zapowiada Sandra Panuś. Zapraszamy w piątek, 15 lipca na godzinę 18.00.

Koszt spotkania (z wliczonym poczęstunkiem) to 17 zł. Zapisów dokonujemy z wykorzystaniem poczty elektronicznej (wysyłamy wiadomość e-mail na adres: sandrapanus@gmail.com) lub można zadzwonić pod numer: 503 658 013.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE