Reklama

Wsiadł do autobusu i zaginął. Widziałeś go?

Opublikowano:
Autor:

Wsiadł do autobusu i zaginął. Widziałeś go? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Stanisław Waga w piątek 31maja wybrał się w podróż i od tego czasu nie skontaktował się z rodziną. Szuka go policja.

Stanisław Waga w piątek 31maja wybrał się w podróż i od tego czasu nie skontaktował się z rodziną. Szuka go policja.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, ostatni raz 58-latek był widziany 31 maja w piątek wieczorem. O 18.45 wsiadł do busa relacji Płock-Warszawa. W stolicy miał dojechać na Dworzec Zachodni i tam przesiąść się do autobusu do Czech. Wiadomo jednak, że nie wsiadł do autobusu w Warszawie. Od tej pory słuch o nim zaginął. Krzysztof Piasek apeluje, by każdy, kto wie cokolwiek o zaginionym skontaktował się z policją.

Za rzecznikiem podajemy dane osobowe i rysopis zaginionego: Stanisław Waga, syn Henryka, urodzony 26.10.1955 r.

Rysopis: wzrost 162 cm, waga ok. 70 kg, szczupła sylwetka, włosy krótkie ciemny blond, twarz szczupła pociągła, oczy koloru piwnego, nos średni złamany, widoczne braki w uzębieniu w górnej szczęce, tatuaż na prawym przedramieniu w kształcie serca przebitego strzałą wielkości ok. 10 cm. koloru niebieskiego. W dniu zaginięcia ubrany był w kremową kurtkę, czerwoną podkoszulkę z napisem TYSKIE, ciemnoniebieskie dżinsy, półbuty bez sznurowadeł. Miał przy sobie brązową torbę turystyczną na ramię koloru i czarno-białą torbę z tworzywa sztucznego tzw. plecionkę;

Policjanci apelują, by każdy, kto wie cokolwiek o miejscu pobytu zaginionego skontaktował się z Komendą Miejską Policji w Płocku ul. Słowackiego 4/1, tel. 24 266 15 60 ; 24 266 15 66 ; 997 lub o kontakt osobisty w budynku Komendy.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE