Reklama

Włamanie do pubu w Płocku. Ukradli drogi sprzęt!

Opublikowano:
Autor:

Włamanie do pubu w Płocku. Ukradli drogi sprzęt! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Właściciel pubu prosi o pomoc w odnalezieniu sprzętu, który skradziono w miniony weekend. Z piątku na sobotę nieznani sprawcy włamali się do lokalu na ul. Grodzkiej i okradli go na łączną kwotę 6 tys. zł.

Właściciel pubu prosi o pomoc w odnalezieniu sprzętu, który skradziono w miniony weekend. Z piątku na sobotę nieznani sprawcy włamali się do lokalu na ul. Grodzkiej i okradli go na łączną kwotę 6 tys. zł.

Z informacji uzyskanych od właściciela klubu wynika, że włamywacze poza lokalem splądrowali piwnicę. Nim sforsowali drzwi, usiłowali się włamać dwoma oknami.

- W nocy z piątku na sobotę, pomiędzy godz. 3-6 nieznani sprawcy włamali się do klubu i wyrwali sejf ze ściany, zabrali szufladę z kasy fiskalnej, 60 butelek alkoholu z wyższej półki, power mixer - ten na foto, oświetlenie, foto vape zestaw do e-papierosów - mówi Adam Szałkowski. - Szukamy sprzętu, który został nam skradziony po piątkowym karaoke w godzinach 3:50-6:00 rano. Gwarantujemy anonimowość - podkreśla właściciel okradzionego lokalu.

Policja jak na razie nie podaje szczegółowych informacji w tej sprawie. 

- Policja prowadzi w tej sprawie czynności wyjaśniające - informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE