Reklama

Wisła Płock Youth Cup 2018 oficjalnie otwarty! [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Wisła Płock Youth Cup 2018 oficjalnie otwarty! [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami dwa dni zmagań sportowych. Młodzi zawodnicy z Finlandii, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji i oczywiście Polski zawalczą o finał. Będzie emocjonująco!

Przed nami dwa dni zmagań sportowych. Młodzi zawodnicy z Finlandii, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji i oczywiście Polski zawalczą o finał. Będzie emocjonująco!

Międzynarodowy turniej piłki nożnej organizowany jest przez Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock we współpracy z Wisłą Płock S.A. Łącznie 52 drużyny reprezentujące siedem państw będą walczyć o finał na płockich boiskach w czterech kategoriach wiekowych: 2006, 2007, 2008 i 2009. Zmagania młodych piłkarzy będziemy mogli obserwować na obiektach przy Łukasiewicza 34 oraz na stadionie przy ulicy Sportowej 3.

W piątek o godz. 19:00 ceremonii otwarcia na trybunie honorowej Stadionu Wisły Płock dokonał prezydent Andrzej Nowakowski, prezes zarządu Stowarzyszenia Sporu Młodzieżowego Wisły Płock Darek Grodkiewicz, dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Tomasz Kominek i wiceprezes Wisły Płock Tomasz Marzec. Dziękowali uczestnikom za przybycie, życzyli im owocnej gry, jak również zachęcali mieszkańców do kibicowania.

- Turniej piłki nożnej Wisła Płock Youth Cup 2018 uważam za oficjalnie otwarty - krzyknął do zgromadzonych na stadionie zawodników prezydent Andrzej Nowakowski. - Życzę wam wielu niezapomnianych emocji - dodał. - Niech wygra najlepszy. 

Dyrektor urzędu marszałkowskiego życzył drużynom wielu sukcesów.

- W imieniu Samorządu Województwa Mazowieckiego życzę, żebyście wyciągnęli jak najwięcej pozytywnej energii z naszego pięknego miasta - dodał dyrektor UM WM Tomasz Kominek. - Mam nadzieję, że będziemy was oglądać w reprezentacji waszego kraju!

Darek Grodkiewicz, prezes zarządu Stowarzyszenia Sporu Młodzieżowego Wisły Płock podkreślał, że to wielki sukces, że jest z nami tak wielu młodych piłkarzy z różnych stron świata.

- Jestem niezmiernie zadowolony,  że przyjechało do nas tylu piłkarzy - powiedział Darek Grodkiewicz, prezes zarządu Stowarzyszenia Sporu Młodzieżowego Wisły Płock. - Mam nadzieję, że będzie to czas pełen wrażeń i życzę wszystkim wspaniałego turnieju. 

Zapowiada się więc wielkie piłkarskie święto z udziałem młodych piłkarzy, do którego oglądania organizatorzy szczerze zachęcają. Jak wiadomo, z odpowiednim dopingiem gra jest zupełnie inna! Warto zobaczyć, co potrafią ci młodzi ludzie, a kto wie, może niebawem niektórzy z nich zostaną wielkimi gwiazdami sportu, co im szczerze życzył wiceprezes Wisły Płock.

- Mam nadzieję, że was zobaczymy w Ekstraklasie - podsumował Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock.

W sobotę od godz. 9:00 do godz. 18:00 odbędą się rozgrywki drużyn uczestniczących w turnieju na obiektach sportowych przy ul. Łukasiewicza 34 i ul. Sportowej 3

W niedzielę od godz. 9:00 do godz. 12:00 odbędą się rozgrywki; o godz 13.15 zaplanowany jest finał turnieju - ul. Sportowa finał rocznika 2007; ul. Łukasiewicza 34 pozostałe roczniki: 2006, 2008, 2009.

Więcej na temat rozgrywek tutaj

Turniej dofinansowane jest ze środków z budżetu województwa mazowieckiego oraz ze środków otrzymanych z Urzędu Miasta Płocka. 

Portal Płock objął wydarzenie swoim patronatem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE