Reklama

Wiemy, kto wygrał konkurs na szefa POKiS

Opublikowano:
Autor:

Wiemy, kto wygrał konkurs na szefa POKiS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończył się konkurs na dyrektora Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Komisja konkursowa zarekomendowała na to stanowisko Radosława Malinowskiego, obecnie p.o. dyrektora POKiS, a wcześniej wicedyrektora tej instytucji.

Zakończył się konkurs na dyrektora Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Komisja konkursowa zarekomendowała na to stanowisko Radosława Malinowskiego, obecnie p.o. dyrektora POKiS, a wcześniej wicedyrektora tej instytucji.

Przypomnijmy: fotel szefa POKiS jest wolny od końca marca, gdy oficjalnie faktem stało się odwołanie z tego stanowiska dotychczasowego dyrektora placówki, czyli Artura Wiśniewskiego (formalnie ustąpił ze stanowiska z końcem czerwca). 

Ogłoszono konkurs. W szranki stanęło dwoje kandydatów, ale na chwilę przed rozstrzygnięciem, kontrkandydatka Radosława Malinowskiego zrezygnowała z ubiegania się o to stanowisko. Na placu boju został więc tylko Radosław Malinowski,  o którym - jak już pisaliśmy - od początku mówiło się, że ma największe szanse na wygraną. 

Tak tez się stało. Jak potwierdził Hubert Woźniak z biura prasowego Ratusza, komisja zarekomendowała tego kandydata na szefa POKiS. - Pan Radosław Malinowski wygrał konkurs, ale ostateczna decyzja o powierzeniu mu tej funkcji będzie zależała od prezydenta - zapowiada Ratusz.

Czytaj też: 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE