Reklama

Wiemy już, kiedy przejedziemy całą trasę północno-zachodnią

Opublikowano:
Autor:

Wiemy już, kiedy przejedziemy całą trasę północno-zachodnią - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już nawet w Ratuszu nieszczególnie wierzyli, że się uda uzyskać zezwolenie na użytkowanie ostatniego etapu trasy północno-zachodniej jeszcze w tym tygodniu. A jednak.

Już nawet w Ratuszu nieszczególnie wierzyli, że uda się uzyskać zezwolenie na użytkowanie ostatniego etapu trasy północno-zachodniej jeszcze w tym tygodniu. A jednak.

Uroczyste uruchomienie przejazdu zaplanowano na piątek, 19 października o godz. 12.00. Oznacza to, że kierowcy od piątku przejadą całą trasą północno-zachodnią. Dla urzędującego prezydenta dokończenie tej trasy było priorytetem w tej kadencji.

- Trasa (PO) Podolszyce - Orlen została odebrana. Spotkajmy się jutro o godzinie 12:00 na rondzie, na ulicy Długiej, by wspólnie pojechać III odcinkiem nowej drogi. To zupełnie nowy układ komunikacyjny Płocka i nowe tereny inwestycyjne. Do zobaczenia jutro :-) - poinformował na Facebooku prezydent Płocka.

- Trzeci odcinek obwodnicy o długości ok. 2,5 km, bardzo trudny do wykonania z uwagi na teren. W ramach tego etapu powstały cztery obiekty inżynieryjne, cztery mosty, aby pokonać jar rzeki Brzeźnicy - mówi wiceprezydent Jacek Terebus.

[ZT]20218[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE