Reklama

Wiemy już, gdzie nową pracę znalazł były kierownik z Ratusza

Opublikowano:
Autor:

Wiemy już, gdzie nową pracę znalazł były kierownik z Ratusza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mariusz Pakulski, do niedawna odpowiedzialny za sprzedaż i wykup miejskich działek w płockim Urzędzie Miasta, został wiceprezesem w Płockiej Spółdzielni Lokatorsko-Własnościowej.

Mariusz Pakulski, do niedawna odpowiedzialny za sprzedaż i wykup miejskich działek w płockim Urzędzie Miasta, został wiceprezesem w Płockiej Spółdzielni Lokatorsko-Własnościowej.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Mariusz Pakulski, kierownik Biura Obrotu Nieruchomościami w płockim Ratuszu, a wcześniej m.in. dyrektor Wydziału Gospodarowania Mieniem Komunalnym po kilkunastu latach pracy odchodzi z urzędu.

[ZT]13342[/ZT]

W Ratuszu dowiedzieliśmy się tylko, że za decyzją byłego już kierownika stoi osobisty sukces i awans na wyższe stanowisko poza urzędem.

Jak w dzisiejszej rozmowie z nami potwierdził Jan Rączkowski, prezes Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej, rada nadzorcza powołała Mariusza Pakulskiego do zarządu spółdzielni. Zajmie on miejsce dotychczasowej wiceprezeski ds. ekonomicznych, Krystyny Wrzeszczyńskiej, która przechodzi na emeryturę.

- Na posiedzeniu 13 września rada nadzorcza spółdzielni przyjęła rezygnację pani Krystyny Wrzeszczyńskiej, która 29 września odchodzi na emeryturę i uzupełniła zarząd spółdzielni o osobę pana Mariusza Pakulskiego, który zacznie pracę od początku października - mówi prezes Jan Rączkowski.

Poza prezesem Rączkowskim i jego zastępcą Mariuszem Pakulskim trzyosobowy zarząd tworzy jeszcze Zofia Kędzierska, która dziś jest zastępcą prezesa ds. zarządzania nieruchomościami.  - Dojdzie do zmian w kompetencjach wiceprezesów i podziału ich obowiązków, ale jest za wcześnie, by mówić o szczegółach  - zapowiada Jan Rączkowski.

Płocka SM istnieje od 1958 roku. Spółdzielnia zarządza blokami na osiedlach: Dworcowa, Kochanowskiego, Tysiąclecia, Łukasiewicza, Rembielińskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE