Reklama

Wiemy już, co tym razem zaoferował na licytację WOŚP prezydent Płocka

Opublikowano:
Autor:

Wiemy już, co tym razem zaoferował na licytację WOŚP prezydent Płocka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wstępna cena, aby zacząć licytację na portalu Allegro.pl, wynosi tysiąc złotych. To atrakcja dla miłośników ładnych widoków podziwianych z lotu ptaka.

Wstępna cena, aby zacząć licytację na portalu Allegro.pl, wynosi tysiąc złotych. To atrakcja dla miłośników ładnych widoków podziwianych z lotu ptaka i podniebnych przygód.

- Płock jest piękny... Niezależnie od perspektywy. Warto go zobaczyć z lotu ptaka. Na wspólny lot zaprasza Andrzej Nowakowski, Prezydent Miasta Płocka - taką ofertę w ramach wielkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już można licytować w internecie.

Skrzydeł ma użyczyć zwycięzcy aukcji Aeroklub Ziemi Mazowieckiej. Termin lotu będzie do uzgodnienia. Aukcję organizowaną przez płockiego koordynatora WOŚP w Płocku - Młodzieżowy Dom Kultury - znajdziecie tu. Wkrótce pojawią się kolejne licytacje.

Tym razem coroczna zbiórka ma na celu zebranie pieniędzy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia.

[ZT]21184[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE