Reklama

Wielki pożar w Domu Pomocy Społecznej w podpłockim Miszewie

Opublikowano:
Autor:

Wielki pożar w Domu Pomocy Społecznej w podpłockim Miszewie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę wieczorem wybuchł pożar w DPS-ie w podpłockim Nowym Miszewie. Po północy strażacy wciąż walczyli z żywiołem.

W sobotę wieczorem wybuchł pożar w DPS-ie w podpłockim Nowym Miszewie. Po północy strażacy wciąż walczyli z żywiołem.

Pierwszy sygnał o pożarze otrzymaliśmy od Czytelnika. Zaniepokojenie płocczan wywołało wiele wozów strażackich oraz karetek pogotowia, mknących po godz. 22 na sygnale właśnie w stronę Słupna i dalej Nowego Miszewa (gmina Bodzanów). 

Okazało się, że w DPS-ie wybuchł duży pożar. Część mieszkańców została ewakuowana, nikomu nic się nie stało, ale w nocy służby wciąż walczyły z ogniem.  

W niedzielę ok. godz. 9.30 płocka policja poinformowała, że wciąż trwa akcja dogaszania pożaru. Ewakuowano 100 osób, m.in. do innych DPS-ów.

Za wcześnie, aby mówić o ewentualnej przyczynie pożaru w Miszewie. Po zakończeniu całej akcji będzie to badać i ustalać policja. 

DPS w Miszewie działa od 67 lat. Składa się z kilku samodzielnych budynków, otoczony jest parkiem i stawami. Dom jest placówką koedukacyjną w której mieszkają osoby dorosłe, niepełnosprawne intelektualnie i przewlekle psychicznie chore.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE