Reklama

Wielki pożar hurtowni motoryzacyjnej [foto]

Opublikowano:
Autor:

Wielki pożar hurtowni motoryzacyjnej [foto] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Całą noc trwała walka z pożarem hurtowni firmy Motocar na Dobrzyńskiej. Strażacy wciąż jeszcze dogaszają płomienie.

Całą noc trwała walka z pożarem hurtowni firmy Motocar na Dobrzyńskiej. Strażacy wciąż jeszcze dogaszają płomienie.

Budynek hurtowni motoryzacyjnej przy ul. Dobrzyńskiej stanął w płomieniach ok. 21.30, zapaliły się składowane tam materiały łatwopalne, więc ogień szybko rozprzestrzenił się na cały obiekt. Z informacji, które na razie ma policja, wynika, że na szczęście nikomu nic się nie stało.

Gaszenie płomieni trwało całą noc, rozmiary pożaru straż określa jako bardzo duże, a ze względu na materiały składowane w budynku (m.in. smary, oleje, opony) zwiększyła się również intensywność zadymienia.  Jak podaje rzecznik straży pożarnej, Jacek Starczewski, a akcji gaśniczej brało udział 16 wozów strażackich i około 50 strażaków, z jednostek Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej i zakładowych straży PKN Orlen.

W tej chwili sytuacja wydaje się być już opanowana, ale na miejscu cały czas pracują strażacy, dogaszając tlące się gdzieniegdzie płomienie. Jak informuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, dopiero gdy skończą, na teren wejdzie policja, by zabezpieczyć pogorzelisko, a także prokurator z biegłym z zakresu pożarnictwa. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna pożaru.

Nasz czytelnik wysłał nam zdjęcia z pożaru, zrobione kilka minut  po przybyciu strażaków.

Fot. Carlos Tabaka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE