Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Płocku od rana. Jaką kwotę zebrano?

Opublikowano:
Autor:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Płocku od rana. Jaką kwotę zebrano? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę od rana trwa zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do puszek wolontariuszy trafiają kolejne monety i banknoty. Kwota z godziny na godzinę staje się coraz bardziej imponująca.

W niedzielę od rana trwa zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do puszek wolontariuszy trafiają kolejne monety i banknoty. Kwota  z godziny na godzinę staje się coraz bardziej imponująca.

Jak dowiedzieliśmy się w sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zebrana kwota w trakcie 26. Finału o godzinie 15.00 wyniosła 52,7 tys. zł, a już o godz. 16.00 wzrosła do niemal 80 tys. zł - dokładnie do 79621,09 zł.

Koncerty trwają cały czas. Warto zajrzeć do Orlen Areny czy do Rock'69, a także do płockich galerii handlowych (w Mazovii o godz. 17.00 rozpocznie się występ piosenkarki Margaret). W Rock'69 jeszcze dziś można posłuchać grupy Zwiezda (godz. 16.30), The Wall (godz. 18.00), GAD (godz. 19.30) i The Grandfather (godz. 20.30). W Orlen Arenie zagrają jeszcze The Old Crone (godz. 17.00), MC Silk (17.40), Hurt (18.40). Oczywiście tak jak co roku o godz. 20.00 będzie Światełko do nieba w postaci pokazu świetlno-laserowego w Orlen Arenie, w planach jest pokaz wspinaczki i ratownictwa wysokościowego, występ Kapeli Płockiej i potańcówka. Tam również spotkacie wolontariuszy. Ponadto w Orlen Arenie odbędą się licytacje, w tym wielkiego tortu w serduszka. A na górze w sztabie niestrudzenie jeszcze przez kilka godzin będzie trwało liczenie datków od płocczan.

AKTUALIZACJA

Dane z godz. 17.00 - 106808,97 zł.

Dane z godz. 18.00 - 143300,31 zł

Jedną z atrakcji podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest możliwość przejażdżki z profesjonalnymi drifterami. Zobaczcie zdjęcia:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE