Reklama

Widzieliście tego mężczyznę? Poszukuje go policja

Opublikowano:
Autor:

Widzieliście tego mężczyznę? Poszukuje go policja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Zaginiony mężczyzna od końca sierpnia 2018 r pracował na terenie Płocka w jednej z firm, mieszkał w akademiku przy ul. Misjonarskiej 9 - mówi policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek.

- Zaginiony mężczyzna od końca sierpnia 2018 r pracował na terenie Płocka w jednej z firm, mieszkał w akademiku przy ul. Misjonarskiej 9 - mówi policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek.

Zaginiony Grzegorz Wilkanowski nie ma stałego adresu zamieszkania. Jego żona ostatni raz rozmawiała z nim 21 września, natomiast ostatni raz był widziany przez pracownika portierni dziewięć dni później. Od tego momentu 54-latek nie nawiązał kontaktu z rodziną, miejsce jego pobytu pozostaje nieznane.

Rysopis zaginionego przysłany przez rzecznika płockiej policji: wzrost 165 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe, krótko ścięte z zakolami, brak górnego uzębienia, ubytki uzębienia w dolnej szczęce.

Jeśli ktoś widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku (tel. 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01, nr tel. alarmowych 997 i 112).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE