Reklama

Wiadomości Studio Grupa Orlen: Verva Street Racing i Talentiada [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Wiadomości Studio Grupa Orlen: Verva Street Racing i Talentiada [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już za kilka dni w Płocku zobaczymy najnowsze, najszybsze, najdroższe okazy współczesnej motoryzacji, nie zapominając o tych unikatowych i legendarnych. W programie Studio Grupa Orlen posłuchamy o turbinie gazowej na terenie Zakładu Produkcyjnego, która osiągnęła pełną moc, a także o pracownikach Grupy Orlen. Mogą wskazać hospicjum, które otrzyma wsparcie od Fundacji Orlen Dar Serca.

Już za kilka dni w Płocku zobaczymy najnowsze, najszybsze, najdroższe okazy współczesnej motoryzacji, nie zapominając o tych unikatowych i legendarnych. W programie Studio Grupa Orlen posłuchamy o turbinie gazowej na terenie Zakładu Produkcyjnego, która osiągnęła pełną moc, a także o pracownikach Grupy Orlen. Mogą wskazać hospicjum, które otrzyma wsparcie od Fundacji Orlen Dar Serca. 

Przy okazji tegorocznych Dni Chemika poszukiwano najbardziej utalentowanych młodych ludzi. Najlepsi szkolili ostatnio swój talent pod okiem profesjonalistów. A już 14 października kolejna wielka impreza. Verva Street Racing po raz pierwszy przenosi się do innego miasta wraz ze wszystkimi atrakcjami. W Płocku będzie widowiskowo za sprawą niemal 20 pokazów motoryzacyjnych, unikatowym autom do oglądania, atrakcjom muzycznym i dzięki spektakularnemu pokazowi sztucznych ogni na niebie. Wszystko to i wiele innych informacji w najnowszym wydaniu programu Studio Grupa Orlen.

Zapraszamy do obejrzenia wideo:

[YT]https://youtu.be/bKRY8MNArI4[/YT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE