Reklama

Wciąż niebezpiecznie na drogach. Kierowcy, bądźcie ostrożni

Opublikowano:
Autor:

Wciąż niebezpiecznie na drogach. Kierowcy, bądźcie ostrożni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wypadek, ponad 20 kolizji, włamania, kradzieże i wandalizm - takie sprawy badali w weekend płoccy policjanci.

Wypadek, ponad 20 kolizji, włamania, kradzieże i wandalizm - takie sprawy badali w weekend płoccy policjanci.

Bilans weekendu okiem policji przedstawił w poniedziałek Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej komendy. Niebezpiecznie było przede wszystkim na drogach. Najpoważniejsze zdarzenie miało miejsce w Trzepowie w powiecie płockim. Jak już pisaliśmy, w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych ranne zostały trzy osoby.

[ZT]13527[/ZT]

Jeśli chodzi o drugie z opisywanych przez nas w piątkowe popołudnie niebezpiecznych sytuacji na drodze, czyli zderzenie aut przy kościele w Imielnicy, na szczęście okazało się, że zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.

Stłuczek zresztą nie brakowało, choć do niechlubnego rekordu z ub. tygodnia, gdy w ciągu jednej doby naliczono blisko 30 kolizji, trochę brakowało. Od piątku do poniedziałku rano policjanci odnotowali 25 stłuczek - 16 w Płocku i dziewięć w powiecie. Zatrzymano dwóch pijanych kierowców.

[ZT]13521[/ZT]

Spośród zdarzeń kryminalnych minionego weekendu rzecznik wymienia kradzież motoroweru honda o wartości ok. 3,7 tys. zł, włamanie do piwnicy przy Kolegialnej, z której złodzieje wynieśli wiatrówkę i zabawki warte łącznie ok. 700 zł,

W weekend nie próżnowali również wandale - w Płocku na Przemysłowej porysowali lakier pojazdu, narażając właściciela na straty w wysokości ok. 3 tys. zł, a w Jordanowie w gm. Gąbin uszkodzili lusterko (straty wyniosły ok. 500 zł). Nieznani sprawcy przebili też cztery opony w samochodzie zaparkowanym na Piaska na Międzytorzu (wartość strat oszacowano na ok. 800 zł).

[ALERT]1476086460226[/ALERT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE