Reklama

Ważne!Odcinek między galeriami zamknięty

Opublikowano:
Autor:

Ważne!Odcinek między galeriami zamknięty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uwaga, o 11.00 odcinek Wyszogrodzkiej między galeriami Wisła i Mazovia w stronę centrum zostanie zamknięty w związku z zaplanowanym na dziś finałem nocnych wyścigów Night Power Grand Prix.

Uwaga, o 11.00 odcinek Wyszogrodzkiej między galeriami Wisła i Mazovia w stronę centrum zostanie zamknięty w związku z zaplanowanym na dziś finałem nocnych wyścigów Night Power Grand Prix.

Jak zapowiada organizator nocnego ścigania, na Wyszogrodzkiej można się dziś spodziewać utrudnień w związku ze startującą o 16.00 rundą finałową Night Power Grand Prix 2013.

Już od rana na północnej nitce Wyszogrodzkiej trwają przygotowania, o 11.00 odcinek między galerią Wisła a Mazovią zostanie zamknięty. Ten fragment ulicy będzie nieprzejezdny do godz. 2-3.00 w niedzielę. Jadący w stronę centrum napotkają blokadę przy skrzyżowaniu obok Wisły i Panoramy, powinni pojechać przez Podolszyce - ulicami Armii Krajowej (przy Panoramie w prawo) oraz al. Jana Pawła II (przy Panoramie w lewo).

Oba skrzyżowania będą przejezdne cały czas. Czynne normalnie będą też wejścia do galerii Mazovia.

Przewidywane są także dodatkowe utrudnienia związane zajęciem skrajnych pasów przez samochody ciężarowe i demontaż elementów bezpieczeństwa. Prace związane z demontażem zaplanowano od godz. 3 do 16 w niedzielę.

Trwają przygotowania do rundy finałowej, fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE