Reklama

Warsztaty tańca z gwiazdami You Can Dance

Opublikowano:
Autor:

Warsztaty tańca z gwiazdami You Can Dance - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Studio Tańca Fame po raz rugi zorganizowało warsztaty, które poprowadzą tancerze z You Can Dance. Ich uwieńczeniem będzie wielka gala, która odbędzie się 28 czerwca w amfiteatrze.

Studio Tańca Fame po raz rugi zorganizowało warsztaty, które poprowadzą tancerze z You Can Dance. Ich uwieńczeniem będzie wielka gala, która odbędzie się 28 czerwca w amfiteatrze.

Przez cztery dni, począwszy od dzisiaj, młodzież zapoznawać się będzie z układami choreograficznymi prezentowanymi przez Magdę Zwierzyńską, Mateusza Sobecko i Patryka Różanieckiego.

Fame Dance Festiwal to jedna z największych tanecznych imprez w Płocku. Pomysłodawcą projektu jest Małgorzata Staniszewska, właściciel, instruktor oraz czynna tancerka Studia Tańca Fame, która chce popularyzować taniec wśród dzieci i młodzieży. Czterodniowe darmowe warsztaty zostaną połączone z wielką, wieczorną galą tańca prezentowaną na deskach płockiego amfiteatru.

Rok temu Studio Tańca Fame podczas warsztatów zamieniło się w taneczną fabrykę. Około 180 uczestników, podzielonych na trzy sześćdziesięcioosobowe grupy, wzięło udział w zajęciach prowadzonych przez Magdę Zwierzyńską i Patryka Rożnieckiego.

Chociaż praca była bardzo ciężka, uczestnicy nie narzekali na nic. Każdy miał jeden wspólny cel – występ w pokazie końcowym. Finałową imprezę poprowadzili Szymon Cempura i Piotr Bała. W wielkim tanecznym show wystąpiło ok. 200 tancerzy ze Studia Tańca Fame oraz 180 uczestników warsztatów tanecznych. W finale finałów tancerze w wieku 3-27 lat zaprezentowali układ do piosenki „Move like Jagger”.

Tegoroczne warsztaty, które poprowadzą Magda Zwierzyńska, Mateusz Sobecko i Patryk Różaniecki, są przeznaczone dla chętnych w każdym wieku. Na parkiecie dominować będzie hip-hop, wacking, new age oraz pop jazz. Zajęcia odbywać się będą w Studiu Tańca Fame (ul. Nowy Rynek 11, wejście od pasażu Vuka Karadzica) oraz w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki (ul. Tumska 9 A).

Wielkim wydarzeniem będzie wieczorna gala, podczas której miłośnicy tańca zaprezentują widzom swój mały świat, pełen magii, wyrzeczeń i ciężkiej pracy. A wszystko to zaprezentowane będzie w około pięciu minutowych etiudach tanecznych. Na scenie pojawią się również tancerze Studia Fame. Gala rozpocznie się 28 czerwca o 19 w płockim amfiteatrze. Całość poprowadzi doskonale znana para Szymon i Dorota Cempura.

Fot. Archiwum Studia Tańca Fame

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE