Reklama

W Wiśle poszli na całość. Wysłali 130 tysięcy kartek świątecznych

Opublikowano:
Autor:

W Wiśle poszli na całość. Wysłali 130 tysięcy kartek świątecznych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niektórzy płocczanie i mieszkańcy okolicznych gmin mogli być miło zaskoczeni zawartością swoich skrzynek pocztowych. Wisła Płock poszła w tym roku na całość i wysłała życzenia niemal do całego regionu. Po Płocku i okolicach rozeszło się 130 tysięcy świątecznych kartek!

Niektórzy płocczanie i mieszkańcy okolicznych gmin mogli być miło zaskoczeni zawartością swoich skrzynek pocztowych. Wisła Płock poszła w tym roku na całość i wysłała życzenia niemal do całego regionu. Po Płocku i okolicach rozeszło się 130 tysięcy świątecznych kartek! 

Składania życzeń świątecznych na taką skalę w Płocku jeszcze chyba nie było. Wielu ludzi, którzy nigdy nie byli na stadionie przy Łukasiewicza 34, mogli być zaskoczeni kiedy otwierali swoje skrzynki. Oczywiście pozytywnie. Piłkarska sekcja Wisły Płock poszła na całość i rozesłała przed świętami 130 tysięcy kartek do mieszkańców Płocka, powiatu płockiego, sierpeckiego i gostynińskiego! 

- Podobną akcję, aczkolwiek na mniejszą skalę, przeprowadziliśmy w zeszłym roku - przypomina Michał Łada, rzecznik prasowy Wisły Płock. - Wówczas odbiła się bardzo pozytywnym echem, więc postanowiliśmy również przed tegorocznymi świętami wysłać życzenia do naszych kibiców. Od 14 grudnia wysłaliśmy łącznie 130 tysięcy kartek. Jeśli odbiór będzie równie pozytywny, jak podczas zeszłorocznych świąt, być może w grudniu 2019 roku postaramy się dotrzeć do jeszcze większej rzeszy naszych kibiców.

W klubie mają nadzieję, że choć taki miły gest sprawi radość kibicom. A kibice mogą mieć jeszcze nadzieję, że piłkarze sprawią miły prezent pod choinkę. W piątek o 18:00 Nafciarze rozegrają ostatni w tym roku mecz, a ich przeciwnikiem będzie Arka Gdynia.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE