Reklama

W tej akcji każdy może zostać superbohaterem

Opublikowano:
Autor:

W tej akcji każdy może zostać superbohaterem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez ostatni miesiąc wolontariusze "Szlachetnej Paczki" odwiedzali rodziny, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Wszystkie historie zostały już opisane - teraz wystarczy tylko pomóc.

Przez ostatni miesiąc wolontariusze "Szlachetnej Paczki" odwiedzali rodziny, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. Wszystkie historie zostały już opisane - teraz wystarczy tylko pomóc. 

Ruszyła kolejna edycja "Szlachetnej Paczki". W Płocku i okolicach do pomocy zakwalifikowano 120 rodzin. Dotknęła ich niezawiniona bieda, do której przyczyniła się utrata pracy czy nagła choroba. Przez ostatni miesiąc odwiedzali ich wolontariusze, wysłuchując przygnębiających i chwytających za serce historii. Wszystko zostało już opisane. i dostępne na stronie akcji. 

Aby zostać darczyńcą, należy wejść na stronę szlachetnapaczka.pl, kliknąć w ikonkę „Wybierz rodzinę” i zaznaczyć rejon „Płock” oraz rejon "Płock Centrum". Tam znajdują się opisy poszczególnych rodzin - oprócz historii jest też lista najpotrzebniejszych artykułów. A potrzeby są różne - od żywności i odzieży, przez meble i sprzęt AGD. 

- Darczyńcy przeważnie przygotowują Paczkę w grupach. Chodzi o to, aby spełnić najważniejsze potrzeby danej rodziny i by pomoc była dobrej jakości - mówi Karolina Ners, liderka rejonu Płock

Tak więc płocczanie: do dzieła! W razie jakichkolwiek wątpliwości liderzy chętnie odpowiedzą na pytania:

Lider Rejonu Płock: Karolina Ners – karolina.ners@gmail.com, 573 095 195

Lider Rejonu Płock Certum: Katarzyna Szreder - 789 415 612

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE