Reklama

W sobotę chcą ułożyć „żywą flagę” na starówce. Dołączycie?

Opublikowano:
Autor:

W sobotę chcą ułożyć „żywą flagę” na starówce. Dołączycie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzymajcie kciuki za dobrą pogodę w najbliższą sobotę, bo będzie okazja nie tylko do integracji ludzi, którzy kochają utrwalać aparatem fotograficznym wszystko to, co wpadnie im w oko.

Trzymajcie kciuki za dobrą pogodę w najbliższą sobotę, bo będzie okazja nie tylko do integracji ludzi, którzy kochają utrwalać aparatem fotograficznym wszystko to, co wpadnie im w oko.

Ten spacer to już tradycja. Jednego dnia, o tej samej godzinie miłośnicy mniejszych i większych aparatów fotograficznych, aparatów kompaktowych, lustrzanek, a nawet aparatów w telefonie komórkowym i tablecie spotykają się w wyznaczonym miejscu i wspólnie chodzą ulicami miasta, szukając inspiracji do kolejnych zdjęć. Zdjęć, które bywają dziełami sztuki, wspaniałymi pamiątkami, elementami unikalnej kolekcji, zdobyczami, bo fotograf jest niczym łowca stale szukający nowego trofeum. Każda edycja Worldwide Photo Walk stanowi okazję, aby te łowy były coraz szersze, a przy okazji uczestnicy mogli lepiej się poznać, wymienić doświadczeniami, sugestiami, niezależnie od posiadanego sprzętu.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, o czym poinformowali organizatorzy z Płockiej Grupy Fotograficznej.

– W tym roku, roku stulecia odzyskania niepodległości, chcemy nasz płocki Photo Walk wyróżnić wśród innych. Na Starym Rynku zrobimy "żywą flagę"! Chętni do wzięcia udziału otrzymają białe lub czerwone kartony i trzymając je nad głowami zrobią "żywą flagę", którą sfotografujemy z Wieży Zegarowej naszego Ratusza!

Zbiórka osób, które są chętne do udziału w największym fotograficznym święcie i pomogą w utworzeniu "żywej flagi", już w najbliższą sobotę, 6 października o godz. 14.00 przy ratuszu. Oczywiście będzie też okazja do tradycyjnego spaceru z aparatem fotograficznym w poszukiwaniu tego wymarzonego ujęcia. Wszyscy chętni udadzą się w stronę ogrodu zoologicznego, potem do skrzyżowania Norbertańska/Grabówka, a na koniec powrót i odpoczynek w wieży ciśnień (zastrzegają jednak, że trasa może ulec zmianie).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE