Reklama

W Ratuszu zmiany. Z jednej strony pożegnanie, z drugiej awans

Opublikowano:
Autor:

W Ratuszu zmiany. Z jednej strony pożegnanie, z drugiej awans - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dotychczasowa pełnomocnik ds. organizacji pozarządowych Ewa Pietrzak nie była zbyt długo dyrektorką nowego Wydziału Wspierania Inicjatyw Społecznych w strukturach płockiego Ratusza. Mamy już potwierdzone informacje, kto ją zastąpi na tym stanowisku. Nie będzie naboru zewnętrznego.

Dotychczasowa pełnomocnik ds. organizacji pozarządowych Ewa Pietrzak nie była zbyt długo dyrektorką nowego Wydziału Wspierania Inicjatyw Społecznych w strukturach płockiego Ratusza. Mamy już potwierdzone informacje, kto ją zastąpi na tym stanowisku. Nie będzie naboru zewnętrznego.

W styczniu informowaliśmy o powstaniu nowego wydziału w Ratuszu, na którego czele stanęła Ewa Pietrzak. Znajduje się w pionie wiceprezydenta Romana Siemiątkowskiego i spaja Referat Rzecznika Osób Niepełnosprawnych z Tomaszem Gorczycą jako kierownikiem, Centrum ds. Organizacji Pozarządowych (referat) oraz referat wolontariatu, którego kierownikiem jest Beata Olszewska.

[ZT]21305[/ZT]

Także w styczniu nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że nowa pani dyrektor niebawem odejdzie na emeryturę, a zastąpi ją kilkuletni pracownik płockiego Ratusza, który trafił do urzędu wraz z pierwszą kadencją Andrzeja Nowakowskiego. Dziś otrzymaliśmy potwierdzenie tych informacji:

- Pani Ewa Pietrzak, dyrektor Wydziału Wspierania Inicjatyw Społecznych, przeszła na emeryturę. 28 stycznia 2019 r. był ostatnim dniem jej pracy. Dyrektorem Wydziału Wspierania Inicjatyw Społecznych z dniem 29 stycznia 2019 r,. w drodze awansu wewnętrznego, została pani Monika Maron, dotychczas kierownik Referatu Informacji Miejskiej Urzędu Miasta Płocka - poinformowała Marta Komorkowska z zespołu medialnego w płockim Ratuszu.

Referat Informacji Miejskiej skupia Zespół Współpracy z Mediami oraz Zespół Komunikacji Społecznej. Kto zastąpi Monikę Maron? - Nie ma żadnej decyzji w tej sprawie - uzupełnia Marta Komorkowska.

Z lewej Ewa Pietrzak, fot. Karolina Burzyńska

Pierwsza od prawej Monika Maron, nowa dyrektorka Wydziału Wspierania Inicjatyw Społecznych, fot. Karolina Burzyńska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE