Reklama

W Płocku powstanie Burger King?

Opublikowano:
Autor:

W Płocku powstanie Burger King? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z naszych informacji wynika, że w Centrum Graniczna przy trasie na nowy most przybędzie kolejny obiekt. Ma tam powstać Burger King.

Z naszych informacji wynika, że w Centrum Graniczna przy trasie na nowy most przybędzie kolejny obiekt. Ma tam powstać Burger King.

Zaczęło się od dwóch francuskich sieciówek - za stacją BP między zakładem energetycznym a rondem Wojska Polskiego powstał najpierw Decathlon i Leroy Melin, później Centrum Graniczna powiększyło się jeszcze o Biedronkę, Media Expert i sklep chiński.  Kwestią czasu było, kiedy dołączy do nich restauracja typu fast food.

Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, najprawdopodobniej w Centrum Graniczna powstanie Burger King, ale dopóki sprawy związane z dokumentacją nie zostaną dopięte na ostatni guzik, trudno mówić o konkretnych terminach. Poza budynkiem restauracji powstałyby też nowe drogi wewnętrzne i parking. Niewykluczone, że obiekt powstanie jeszcze w tym roku.

Biuro prasowe Ratusza potwierdza, że trwa procedura zmierzająca do wydania pozwolenia na budowę parterowego obiektu gastronomicznego, ale poza tą ogólną informacją urzędnicy nie znają szczegółów dotyczących inwestycji.

Byłaby to pierwsza restauracja amerykańskiego koncernu w Płocku. W całej Polsce istnieje ponad 30 restauracji tej sieci, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Opolu, Częstochowie, Trójmieście czy Koszalinie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE