Reklama

W Płocku miłość wyznaje się z pompą[FOTO]

Opublikowano:
Autor:

W Płocku miłość wyznaje się z pompą[FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny płocczanin, a może płocczanka postanowiła dobitnie dać do zrozumienia obiektowi swoich westchnień, jakie ma względem niego zamiary i jakie uczucia żywi. Wykupiła w tym celu bilbord.

Kolejny płocczanin, a może płocczanka postanowiła dobitnie dać do zrozumienia obiektowi swoich westchnień, jakie ma względem niego zamiary i jakie uczucia żywi. Wykupiła w tym celu bilbord.

Niektórym na zgodę wystarczy karteczka, przywieszona do lodówki tuż przed wyjściem do pracy, inni - najwyraźniej - potrzebują bardziej spektakularnych form przebłagalnych. Jedni lubują się w szepcie wypowiadanych sekretnie wyznań, inni chcieliby, by o ich uczuciu dowiedział się cały świat.

Tych ostatnich nie brakuje w Płocku (a przynajmniej taką mamy nadzieję, że za oryginalnymi wyznaniami nie stoi jedna i ta sama, wyjątkowo niestała w uczuciach, za to kreatywna osoba!).

Otóż najpierw jakiś płocczanin wyznawał miłość nocną porą za pomocą mnóstwa zniczy ułożonych w napis „Kocham Cię, Aguś” na płockiej plaży. Następne wyznanie, tym razem skierowane w stronę Ani, można było podziwiać na szczycie remontowanego akurat wieżowca zwanego szafą na Podolszycach.

Teraz obiektem westchnień tajemniczego wielbiciela lub wielbicielki jest ktoś, kogo zakochany nadawca określa mianem „Alik”. Amant ugodzony strzałą Amora  wyznaje miłość za pomocą sporego bilbordu przy Żyznej i prosi o danie szansy uczuciu. 

Fot. Portal Płock

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE