Reklama

W pięciu napadli na 21-latka. Są już w areszcie

Opublikowano:
Autor:

W pięciu napadli na 21-latka. Są już w areszcie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pięciu mężczyzn w nocy z 30 kwietnia na 1 maja pobiło i okradło 21-letniego płocczanina. Policjanci zatrzymali już wszystkich podejrzanych, wśród których jest nieletni. Teraz odpowiedzą za rozbój.

Pięciu mężczyzn w nocy z 30 kwietnia na 1 maja pobiło i okradło 21-letniego płocczanina. Policjanci zatrzymali już wszystkich podejrzanych, wśród których jest nieletni. Teraz odpowiedzą za rozbój. 

Do zdarzenia doszło w nocy z 30 kwietnia na 1 maja w jednym z płockich mieszkań. Pokrzywdzony zgłosił sprawę na policję, a krótko potem funkcjonariusze zatrzymali pierwszego z pięciu podejrzanych. Dwóch z nich pokrzywdzony znał.

- W wyniku dalszych czynności policjanci ustalili i zatrzymali pozostałych napastników - informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. - Łącznie zostało zatrzymanych pięciu mężczyzn: dwóch mieszkańców Płocka w wieku 18 i 51 lat, jeden mieszkaniec Gostynina w wieku 20 lat, 21-latek nieposiadający stałego miejsca zamieszkania i jeden nieletni mieszkaniec Płocka w wieku 16 lat. 

Jak dodaje trzech sprawców zostało tymczasowo aresztowanych, a jeden po przesłuchaniu został zwolniony. Sprawą 16-latka zajmie się Wydział
Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Płocku.

Kodeks karny za rozbój przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE