Reklama

W piątek wyłączamy telewizory i ruszamy w miasto!

Opublikowano:
Autor:

W piątek wyłączamy telewizory i ruszamy w miasto! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest tyle wspaniałych sposobów na uczczenie Święta Niepodległości, że szkoda zmarnować taką okazję na leżenie plackiem przed telewizorem!

Jest tyle wspaniałych sposobów na uczczenie Święta Niepodległości, że szkoda zmarnować taką okazję na leżenie plackiem przed telewizorem!

Atmosferę świętowania 98. rocznicy odzyskania niepodległości za sprawą różnych wydarzeń czuć już od kilku dni, ale główne obchody zaplanowano oczywiście na piątek 11 listopada.  Za Ratuszem podajemy propozycje, jak można świętować w listopadowy dzień zamiast spędzić go na nudnym wpatrywaniu się w telewizor.

[POGODA]1478790737111[/POGODA]

Wprawdzie synoptycy jak na złość nie mają zbyt dobrych wieści, ale i tak warto ruszyć się z domu - wziąć udział w uroczystościach, a potem zjeść pyszny, ciepły, polski obiad w jednej z płockich restauracji.

[ZT]13777[/ZT]

Świętowanie rozpocznie się tradycyjnie na pl. Obrońców Warszawy, gdzie pod pomnikami Józefa Piłsudskiego i Władysława Broniewskiego zostaną złożone kwiaty. Po mszy w intencji ojczyzny odprawionej w katedrze zostaną złożone kwiaty również przy Płycie Nieznanego Żołnierza. Będą strzały na wiwat i defilada,  a potem wszyscy przeniosą się na Stary Rynek na wspólne śpiewanie pieśni niepodległościowych i rosół z gęsiny.

Szczegółowy harmonogram piątkowych uroczystości zobaczcie w naszym kalendarzu Co? Gdzie? Kiedy? Tam również szukajcie informacji o wydarzeniach związanych z tegorocznymi obchodami święta w kolejnych dniach. 

[YT]https://youtu.be/o0puh1n6gPI[/YT]

[YT]https://youtu.be/OgUcbGd7QMs[/YT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE