Reklama

W Orlen Arenie zabrzmią hity disco polo z orkiestrą symfoniczną

Opublikowano:
Autor:

W Orlen Arenie zabrzmią hity disco polo z orkiestrą symfoniczną - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jaki będzie efekt połączenia na jednej scenie muzyków z orkiestry symfonicznej i gwiazd muzyki disco polo? Będzie okazja, aby samemu się przekonać w trakcie koncertu, na którym zabrzmią hity muzyki disco w zupełnie innej aranżacji niż przywykli jej sympatycy.

Jaki będzie efekt połączenia na jednej scenie muzyków z orkiestry symfonicznej i gwiazd muzyki disco polo? Będzie okazja, aby samemu się przekonać w trakcie koncertu, na którym zabrzmią hity muzyki disco w zupełnie innej aranżacji niż przywykli jej sympatycy. 

Takiego zestawu wykonawców na jednym koncercie przy akompaniamencie Orkiestry Symfonicznej pod batutą Piotra Piątkowskiego w Płocku jeszcze nie było. Na scenie z muzykami wystąpią Boys, Bayer Full, Piękni i Młodzi, Weekend oraz Mix Dance. Podobne koncerty zaplanowano w halach widowiskowo-sportowych w Bielsku-Białej, Kielcach, Włocławku, Częstochowie, Toruniu i Bydgoszczy. W trakcie koncertu będzie możliwość zakupu napojów niskoalkoholowych.

Płocki koncert „Orkiestra w rytmie disco” odbędzie się w Orlen Arenie. Jednak co bardziej zainteresowani będą musieli poczekać na niego do 18 stycznia. Bilety już są w sprzedaży. Cena zależy od strefy, wynosi więc od 30 do 69 zł.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE