Reklama

W oczekiwaniu na... dzwony. Ogromne korki po zamknięciu mostu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

W oczekiwaniu na... dzwony. Ogromne korki po zamknięciu mostu [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedni chcą opóźnić powrót do domu w obawie przed korkiem, inni zalecają przejazdy rowerem, a kolejni zastanawiają się kiedy dojdzie do pierwszej stłuczki na rondzie Wojska Polskiego. - No to się zaczęło po zamknięciu mostu - komentują kierowcy w mediach społecznościowych.

Jedni chcą opóźnić powrót do domu w obawie przed korkiem, inni zalecają przejazdy rowerem, a kolejni zastanawiają się kiedy dojdzie do pierwszej stłuczki na rondzie Wojska Polskiego. - No to się zaczęło po zamknięciu mostu - komentują kierowcy w mediach społecznościowych.

W poniedziałek o godz. 8.20 zamknięto na czas remontu most im. Legionów Piłsudskiego. Policja apeluje do kierowców o zachowanie kultury jazdy, odpowiednie zaplanowanie czasu wyjazdu do pracy w okresie zamknięcia przeprawy. Na miejscu - w pobliżu ronda Wojska Polskiego - ruchem kieruje funkcjonariusz z Komendy Miejskiej Policji. 

Jednocześnie media społecznościowe wypełniły zdjęcia zakorkowanych okolic mostu Solidarności, który do końca września 2019 r. ma być jedyną przeprawą mostową przez Wisłę dla mieszkańców Płocka.

[ZT]22819[/ZT]

- W poniedziałek w rejonie ronda Wojska Polskiego doszło do dwóch kolizji. Przyczynami było nie zachowanie bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego. Nikomu nic się nie stało - poinformowała sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

AKTUALIZACJA

- Ok. godz. 16.00 na moście Solidarności 31-letnia kierująca hondą nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzyła w tył renault. Kobietę ukarano mandatem karnym - uzupełnia policjantka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE