Reklama

W czwartek stoisko na środku Tumskiej

Opublikowano:
Autor:

W czwartek stoisko na środku Tumskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie zdziwmy się, jeśli w czwartek na ul. Tumskiej trafimy na rzędy wieszaków z ubraniami, powystawiane zabawki i książki. To kolejna akcja płockich wolontariuszy. Tym razem zbierają dla ośmioletniego Dominika, który cierpi na porażenie dziecięce.

Nie zdziwmy się, jeśli w czwartek na ul. Tumskiej trafimy na rzędy wieszaków z ubraniami, powystawiane zabawki i książki. To kolejna akcja płockich wolontariuszy. Tym razem zbierają dla ośmioletniego Dominika, który cierpi na porażenie dziecięce.

Kolejna odsłona recyklingowej akcji jest ponownie wynikiem zaangażowania wolontariuszy, którzy na kilka tygodni z wyprzedzeniem zaczynają zbiórkę wśród swoich znajomych, bliskich z rodziny i pracowników miejskich instytucji. Następnie rzeczy trafiają do pudełek i na wieszaki, aby ostatecznie powędrować do rąk kolejnego właściciela za symboliczną kwotę.

Dochód z recyklingu trafi do cierpiącego na porażenie dziecięce ośmioletniego Dominika. Chłopiec pilnie potrzebuje rehabilitacji oraz specjalistycznego fotelika do samochodu.

Przypominamy, że podobnie jak wszystkie poprzednie akcje, także i ta dzisiejsza jest jednodniowa. Początek o godzinie 10.00, ale rzeczy będą wystawione do sprzedaży przy siedzibie wolontariatu na Tumskiej 9 do godziny 18.00. Pogoda sprzyja, więc kto tylko dysponuje czasem niech idzie na łowy, bo na takich akcjach można trafić prawdziwe perełki.  

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE