Reklama

W 2016 roku droższe bilety nie tylko do zoo

Opublikowano:
Autor:

W 2016 roku droższe bilety nie tylko do zoo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 1 stycznia więcej zapłacimy za wejście na każdy z trzech płockich basenów. Ile teraz wyniesie nas przyjemność pływania niezależnie od pory roku? W końcu nie każdy ma zadatki na morsa.

Od 1 stycznia więcej zapłacimy za wejście na każdy z trzech płockich basenów. Ile teraz wyniesie nas przyjemność pływania niezależnie od pory roku? W końcu nie każdy ma zadatki na morsa.

Decyzja o podwyżce za korzystanie z pływalni zarządzanych przez Miejski Zespół Obiektów Sportowych, jak czytamy w komunikacie, jest umotywowana „kontynuacją procesu dochodzenia do cen rynkowych, które pozwolą na zrównoważenie kosztów utrzymania obiektów MZOS. Proces rozpoczęty w maju jest efektem tego, że wcześniej przez 11 lat nie było podwyżek cen biletów".

W przypadku Pływalni Miejskiej "Podolanka" za pierwsze 60 minut zapłacimy 10 zł, natomiast dzieci, uczniowie, studenci i emeryci, czyli wszyscy uprawnieni do ulgowej stawki, 7 zł. Na Pływalni Miejskiej "Jagiellonka" będzie taniej o złotówkę, tam pierwsza godzina korzystania z basenu ma kosztować 9 zł, przy uldze – 6 zł. Jeśli chcemy taniej, zostaje tylko jedno wyjście, czyli dojazd do Al. Kobylińskiego. Na "Kobylance" ceny wejściówek wyniosą analogicznie 7 zł i 4 zł (cena biletu nie uległa zmianie).

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE