Reklama

Uważajcie, po Międzytorzu znów grasują włamywacze

Opublikowano:
Autor:

Uważajcie, po Międzytorzu znów grasują włamywacze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak ważna jest sąsiedzka czujność! Gdyby nie ona, wczorajsze zdarzenie mogłoby skończyć się na poważniejszych stratach niż 100 zł za zepsuty zamek.

Jak ważna jest sąsiedzka czujność! Gdyby nie ona, wczorajsze zdarzenie mogłoby skończyć się na poważniejszych stratach niż 100 zł za zepsuty zamek.

Rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, poinformował w codziennym raporcie o zdarzeniach minionej doby. Policjanci oceniają, że poniedziałek i noc z poniedziałku na wtorek minęła bardzo spokojnie, nie odnotowano poważniejszych przypadków ani drogowych (było tylko pięć kolizji), ani kryminalnych. Najbardziej niepokojącym była próba włamania do mieszkania przy ul. Piaska na Międzytorzu. Nieznane osoby próbowały się dostać do środka, ale na szczęście - spłoszone przez sąsiadkę - zdołały uszkodzić tylko wkładki w zamkach i uciekli. Wartość strat oszacowano na ok. 100 zł.

To nie jest pierwszy raz, gdy włamywacze kręcą się po tym osiedlu, w ostatnich miesiącach pisaliśmy już o tym kilka razy. N/a przykład:

[ZT]13632[/ZT]

Jedyny sposób to nie wpuszczać ich przez domofon na klatkę schodową.

[ZT]10891[/ZT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE