Reklama

Uważajcie na zmiany w rozkładach jazdy

Opublikowano:
Autor:

Uważajcie na zmiany w rozkładach jazdy  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od poniedziałku, 15 grudnia lepiej nie wychodzić na przystanek na pewniaka, tylko wcześniej sprawdzić dokładnie, o której mamy autobus. Komunikacja Miejska postanowiła zmienić rozkłady jazdy na 19 liniach, w tym kilku bardzo popularnych. Wprowadzone zmiany mają być jedno lub kilkuminutowe.

Od poniedziałku, 15 grudnia lepiej nie wychodzić na przystanek na pewniaka, tylko wcześniej sprawdzić dokładnie, o której mamy autobus, ponieważ Komunikacja Miejska postanowiła zmienić rozkłady jazdy na 19 liniach, w tym kilku bardzo popularnych. Wprowadzone zmiany mają być jedno lub kilkuminutowe.

Zmiany mają związek z dokonaniem korekty czasów przejazdu między przystankami, poprawą płynności ruchu drogowego w al. Piłsudskiego oraz oddaniem do użytku nowych przystanków, które zostaną już ujęte w nowych rozkładach. Jak zapowiadają w spółce, stosowne korekty zostaną także wprowadzone do systemu informacji pasażerskiej, natomiast w wersji papierowej powinny już wisieć na przystankach od ostatniego weekendu.

Oto linie, które objęto zmianami: 0, 2, 3, 12, 14, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 35, 37, 38, A, N1 i N3. Nowe rozkłady są dostępne na stronie j.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE