Reklama

Uwaga, zmieniły się trasy kilku linii autobusów miejskich

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, zmieniły się trasy kilku linii autobusów miejskich  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od jutra zmieniają się trasy dla autobusów kilku linii, w tym dwóch nocnych. Wszystko z powodu rozpoczynającego się remontu ulicy Borowickiej.

Od jutra zmieniają się trasy dla autobusów kilku linii, w tym dwóch nocnych. Wszystko z powodu trwającego rozpoczynającego się ulicy Borowickiej.

Jak zapowiada Kinga Wochowska, rzeczniczka Komunikacji Miejskiej, w związku z remontem ul. Borowickiej od piątku 14 października od ok. godziny 8:30 do odwołania autobusy będą kursować zmienioną trasą.

  • Autobusy linii N1, N3, 3, 4, 35, 37 będą dojeżdżać tylko do Placu Witosa (Cukrownia).
  • Z pętli Borowiczki kursować będzie autobus linii zastępczej x3 (odjazdy według rozkładu jazdy linii 3) na trasie: pętla Borowiczki – Cedrowa – Wiązowa – Wiejska – Żelazna – Harcerska – koniec trasy na przystanku tymczasowym Plac Witosa – z tego przystanku w kierunku centrum odjeżdżać będą autobusy linii N1, N3, 3, 4, 35 i 37 według czasu odjazdu z przystanku Borowiczki Park 01;
  • Kursami z centrum autobusy linii 3, 4, 35 i 37 dojadą tylko do przystanku tymczasowego Plac Witosa (Cukrownia) – z tego samego przystanku odjeżdżać będą autobusy linii zastępczej x3 w kierunku pętli Borowiczki na trasie: Plac Witosa – Harcerska – Żelazna – Wiejska – Wiązowa – Cedrowa – pętla Borowiczki

- W czasie  remontu przystanek św. Huberta na osiedlu Parcele nie będzie obsługiwany, uruchomiliśmy także dodatkowy przystanek tymczasowy przy ul. Cedrowej na trasie linii x3  poinformowała Kinga Wochowska. 

Dla linii N1 i N3 przystanek końcowy/początkowy zostanie zlokalizowany na pl. Witosa. W godzinach kursowania tych linii odcinek ul. Borowickiej nie będzie obsługiwany przez x3.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE