Reklama

Uwaga, zamknięta Kazimierza Wielkiego

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, zamknięta Kazimierza Wielkiego  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez co najmniej siedem tygodni wyłączony z ruchu będzie odcinek Kazimierza Wielkiego od Topolowej do Nowowiejskiego. Podajemy też, gdzie jeszcze drogowcy będą prowadzili roboty drogowe oraz na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Przez co najmniej siedem tygodni wyłączony z ruchu będzie odcinek Kazimierza Wielkiego od Topolowej do Nowowiejskiego. Podajemy też,  gdzie jeszcze drogowcy będą prowadzili roboty drogowe oraz na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Jak już zapowiadaliśmy, od poniedziałku 5 maja zmienia się organizacja ruchu i objazdów w rejonie Kobylińskiego i Kazimierza Wielkiego w związku z kolejnym etapem prac inwestycji Wodociągów Płockich. Obowiązują objazdy:

- ruch w kierunku centrum odbywać się będzie ul. Topolową oraz al. Kobylińskiego (nakaz skrętu w prawo z ul. Topolowej w ul. Kobylińskiego);
- ruch w kierunku os. Winiary odbywać się będzie Al. Kobylińskiego – na odcinku od cmentarza do ul. Bartniczej po drodze tymczasowej, zlokalizowanej po północnej stronie jezdni.
- przy al. Kobylińskiego od Topolowej do Łukasiewicza ruch odbywać się będzie w obu kierunkach.

Jak zwykle trzeba też uważać przy Ciechomickiej, gdzie trwają prace związane z budową kolektora, na Piłsudskiego, gdzie powstaje wiadukt wiadukcie, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna i w rejonie ronda Wojska Polskiego. Przypominamy również, że na Kobylińskiego ruch z centrum miasta w kierunku Skarpy i Winiar odbywa się normalnie, ale już w drugą stronę - do centrum - obowiązują objazdy ulicami: Kazimierza Wielkiego - Nowowiejskiego lub Mościckiego - Miodowa - Łukasiewicza.

Gdzie jeszcze trzeba dziś uważać? Miejski Zarząd Dróg kontynuuje remont nawierzchni jezdni polegający na powierzchniowym utrwaleniu z użyciem emulsji i grysu. Prace są prowadzone wieczorami i nocą na na starym moście oraz na ulicach: Kolejowej, Kościuszki i 1 Maja.

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w poniedziałek strażnicy ustawią się na ulicach:

- Kochanowskiego,

- Słonecznej

- Mickiewicza,

- Szpitalnej.

Fot. MZD

Więcej o zamknięciu Kazimierza Wielkiego czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE