Reklama

Uwaga! Za kilka dni zamykają skrzyżowanie. Autobusy pojadą objazdami

Opublikowano:
Autor:

Uwaga! Za kilka dni zamykają skrzyżowanie. Autobusy pojadą objazdami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Al. Kilińskiego jest rozkopana na odcinkach między ul. 3 Maja – Sienkiewicza oraz Sienkiewicza – Kolegialna. Od początku było wiadomo, że skrzyżowanie ul. Sienkiewicza z al. Kilińskiego trzeba będzie zamknąć przynajmniej na pewien czas.

Al. Kilińskiego jest rozkopana na odcinkach między ul. 3 Maja – Sienkiewicza oraz Sienkiewicza – Kolegialna. Od początku było wiadomo, że skrzyżowanie ul. Sienkiewicza z al. Kilińskiego trzeba będzie zamknąć przynajmniej na pewien czas.

Mamy dwie wiadomości. Pierwsza jest taka, że skrzyżowanie al. Klińskiego z ul. Sienkiewicza zostanie zamknięte już w najbliższą sobotę, 14 września o godz. 7.00 rano. Na szczęście okazuje się, że nie na długo.

– Prace potrwają do godzin wieczornych w niedzielę – poinformował dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg, Tomasz Żulewski. – Tylko na te dni planujemy zamknięcie. Wykonawca musi przejść z kanalizacją deszczową. Trzeba na środku skrzyżowania wybudować studnię kanalizacji deszczowej i połączyć dwa odcinki, które są już pobudowane. Objazdy komunikacji miejskiej będą poprowadzone ul. Wyszogrodzką, Spółdzielczą, al. Piłsudskiego, autobusy przejadą Jachowicza, łącznikiem al. Jachowicza z ul. 3 Maja, dalej już skręcą w ul. 1 Maja i dojadą do ul. Sieniewicza, wracając na trasę.

Oznacza to, że w najbliższy weekend będą wyłączone cztery przystanki: Wiatraki, Fabryczna, przy Ogródku Jordanowskim i na ul. Sienkiewicza (między ul. Misjonarską a ul. Gradowskiego).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE