Reklama

Uwaga, spore utrudnienia na skrzyżowaniu

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, spore utrudnienia na skrzyżowaniu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chodzi o skrzyżowanie Kutnowskiej z ulicami Osiedlowa i Góry - kierowcy powinni omijać to miejsce od najbliższego poniedziałku do soboty za tydzień.

Chodzi o skrzyżowanie Kutnowskiej z ulicami Osiedlowa i Góry - kierowcy powinni omijać to miejsce od najbliższego poniedziałku do soboty za tydzień.

Jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg, od poniedziałku 6 października, do soboty 11 października 2014 roku  w rejonie ul. Kutnowskiej będą prowadzone intensywne prace drogowe.

- Wystąpią znaczne utrudnienia w ruchu pojazdów na skrzyżowaniu ulic Kutnowskiej z Osiedlową i Góry w Płocku, w związku z frezowaniem istniejącej nawierzchni na skrzyżowaniu i wykonaniem nowych warstw konstrukcyjnych - ostrzegają drogowcy. - Kierowcy powinni wybierać alternatywne trasy do ulic Osiedlowej i Góry. Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za utrudnienia w ruchu.

Jak już pisaliśmy, do końca września wykonawca, czyli Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia (odpowiadało m.in. za remont Zglenickiego, Bielską czy Dobrzykowską) miał wyremontować dwa odcinki jezdni o łącznej długości około 1,6 km - pierwszy od ronda w Górach do szkoły im. Leokadii Bergerowej (ok. 600 m  nieremontowane w 2013 r.) oraz drugi - od salonu samochodowego do posesji przy ul. Kutnowskiej 2. Remont pochłonie ponad 3 mln zł, ponad połowa pochodzi ze środków rezerwy subwencji ogólnej.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE