Reklama

Uwaga, spółka zmienia siedzibę [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, spółka zmienia siedzibę [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na początku maja MZGM-TBS zamieni zrujnowany barak przy Polnej na kamienicę przy Sienkiewicza. Z powodu przeprowadzki biura przy Polnej będą nieczynne w najbliższy piątek i poniedziałek.

Na początku maja MZGM-TBS zamieni zrujnowany barak przy Polnej na kamienicę przy Sienkiewicza. Z powodu przeprowadzki biura przy Polnej będą nieczynne w najbliższy piątek i poniedziałek.

Półtora roku przyszło pracownikom Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej czekać na przeprowadzkę do nowego lokum. Zgodnie z zapowiedziami, od 4 maja będą urzędować w kamienicy przy Sienkiewicza 13 a. Jak już pisaliśmy, ów podpiwniczony dwukondygnacyjny budynek z poddaszem użytkowym odziedziczą po internacie III Liceum Ogólnokształcącego, którego wcześniejsi lokatorzy, czyli licealna młodzież przeniosła się na Kilińskiego do bursy płockiej.

Teraz pracownicy MZGM -TBS opuszczą mocno już wysłużony, blaszany kontener wybudowany w 1987 r. jako tymczasowy magazyn dla potrzeb obrony cywilnej miasta, który 20 lat temu powinien być rozebrany. Budynek na Polnej jest w fatalnym stanie technicznym - skorodowany, z przeciekającym dachem i grożącą zarwaniem podłogą  od lat nie jest komfortowym miejscem do pracy.

Wnętrze budynku przy Sienkiewicza zostało odświeżone - podłogi zostały wycyklinowane, ubytki w parkiecie uzupełnione, a ściany pomalowane. O luksusie nie ma jednak mowy - pomieszczenia nie są nowocześnie urządzone, nie ma również klimatyzacji.  Część pomieszczeń zajmą biura nowo utworzonego Zarządu Budynków Komunalnych - pracownicy obu placówek będą się musieli pomieścić w jednym budynku.

Jak zapowiada spółka, w związku z planowaną przeprowadzką biura przy Polnej 7 będą nieczynne w piątek 29 kwietnia i poniedziałek 2 maja. Za to obsługa lokatorów  przez poszczególne rejony obsługi mieszkańców będzie prowadzona bez zmian. Z kolei  od środy 4 maja  spółka zaprasza już do nowej siedziby. Zmieni się tylko adres - telefony, godziny pracy i dyżurów nie ulegną zmianie.

Więcej zdjęć zobaczcie w naszej galerii:

Czytaj też: 

Na zdjęciach: odnowione pomieszczenia w budynku przy Sienkiewicza i dotychczasowa siedziba spółki przy Polnej

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE