Reklama

Uwaga, od dziś utrudnienia na Otolińskiej

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, od dziś utrudnienia na Otolińskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach będą prowadzone roboty drogowe oraz gdzie można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach będą prowadzone roboty drogowe oraz gdzie można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Jak już zapowiadaliśmy, od dziś planowane jest zwężenie jezdni na Otolińskiej na ok. 300-metrowym odcinku od centrum w kierunku ronda S. Osieckiego. Przez najbliższe dwa tygodnie kierowcy powinni się liczyć z utrudnieniami.

Miejski Zarząd Dróg kontynuuje prace związane z malowaniem oznakowania poziomego na drogach w granicach Płocka, ale drogowcy mają dziś w planach również remont nawierzchni Kolejowej  polegający na powierzchniowym utrwaleniu z użyciem emulsji i grysu (ze względu na pogodę prace będą trwały od rana), a także obniżenie krawężnika przy Gradowskiego i naprawę chodnika przy Wyszogrodzkiej.

Jak zwykle trzeba też uważać przy Ciechomickiej, gdzie trwają prace związane z budową kolektora, na Piłsudskiego, gdzie powstaje wiadukt, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna i w rejonie ronda Wojska Polskiego. Przypominamy również, że na Kobylińskiego ruch z centrum miasta w kierunku Skarpy i Winiar odbywa się normalnie, ale już w drugą stronę - do centrum - obowiązują objazdy. Trzeba też pamiętać, że  w związku z kolejnym etapem prac inwestycji Wodociągów Płockich zamknięto dla ruchu odcinek Kazimierza Wielkiego od Topolowej do Nowowiejskiego i obowiązują objazdy.

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w czwartek, strażnicy ustawią się na ulicach:

-  Szpitalna,

- Słoneczna,

- Sierpecka,

- Mickiewicza.

 Fot. SM

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE