Reklama

Uwaga kierowcy, zamknięte skrzyżowanie

Opublikowano:
Autor:

Uwaga kierowcy, zamknięte skrzyżowanie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgodnie z zapowiedziami dziś wieczorem zostanie całkowicie zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowania ulic Sienkiewicza i 1 Maja. Z utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy i pasażerowie autobusów.

Zgodnie z zapowiedziami dziś wieczorem zostanie całkowicie zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowania ulic Sienkiewicza i 1 Maja. Z utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy i pasażerowie autobusów.

Jak przypomina Ratusz, w piątek ok. godziny 20.00 do niedzieli wieczorem całkowicie zamknięte będzie skrzyżowanie Sienkiewicza i 1 Maja, a co za tym idzie - również odcinek ulicy 1 Maja od Królewieckiej do Sienkiewicza.

- W związku z powyższym już na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza z ul. Misjonarską kierujący będą musieli skręcić w prawo lub lewo w ul. Misjonarską w celu zawrócenia i ominięcia zamkniętego odcinka ulicy - zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza.

Co z mieszkańcami? - Dopuszczony będzie warunkowy dojazd do więzienia na odcinku od Misjonarskiej do 1 Maja wyłącznie dla pojazdów budowy i słuzby więziennej - zapowiada Konrad Kozłowski.

Utrudnienia nie ominą również pasażerów Komunikacji Miejskiej, bo autobusy linii 2, 4, 7, 8, 10, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 29, 33, N1 i N2 pojadą objazdami  Alejami Jachowicza. Ruch na ul. Kwiatka i Kolegialnej zostanie utrzymany bez zmian. Przystanki Misjonarska, Tumska, Bielska i Jachowicza (Bielska) (przy poczcie na ul. Bielskiej) będą nieczynne. Rozkłady jazdy nie ulegną zmianie. Autobusy linii N1 w nocy z niedzieli 27 na poniedziałek 28 września kursować będą już normalną trasą ulicą Sienkiewicza. Szczegóły na stronie km.plock.eu.

Fot. Karolina Burzyńska / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE